Наливні полімерні підлоги на основі полімерних матеріалів Flowcrete

Наливні полімерні підлоги на основі матеріалів Flowcrete Отже, ділимось своїми враженнями від сучасних матеріалів дл

See more details
Наливні промислові підлоги: матеріали, вибір типу покриття

Особливості використання наливної підлоги Наливні підлоги користуються заслуженою популярністю на Україні. Це з

See more details
Поліровані промислові підлоги - підлоги майбутнього

Полірований бетон: ідеальне підлогове покриття для торгівельних центрів Каннська міжнародна виставка торгівель

See more details
Полімербетон «Пластобет» для виготовлення промислових підлог

Трикомпонентна суміш, призначена для влаштування промислової підлоги з підсиленими характеристиками Застосовує

See more details
Підлога в стилі лофт

Підлога в стилі лофт / Промислова підлога Львів Стиль лофт зародився в Америці в 40-х роках XX століття як результат

See more details
матеріали для промислових підлог
Матеріали

Виробництво промислових підлог потребує особливо ретельного підбору матеріалів.

технології промислових підлог
Технології

Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.

промислові підлоги фото
Промислові підлоги фото

Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.

Промислові підлоги: технологія влаштування, особливості експлуатації

Є ряд вимог до якості підготовки основи промислових підлог, від яких залежить якість виконаних робіт і готового покриття підлоги. Для виробництва промислових бетонних підлог ми використовуємо матеріали відмінної якості: бетон, арматурні і дорожні сітки і професійне обладнання. При точному дотриманні технології укладання промислові підлоги будуть служити довго.

Використання якісних матеріалів, а також, професійний переклад технічної документації для влаштування промислових підлог гарантує високу якість і відмінний результат. Технологію укладання можна поділити на наступні етапи:

Підготовка основи

Одним з основних етапів у укладанні промислової підлоги є правильна підготовка основи. Після заливки, бетон обробляється спеціальними затирочними машинами, і витримується не менше 28 днів.

промислові підлоги

Протягом цього часу відсоток вологості підстави має стати не більше 4%. З поверхні промислової підлоги необхідно видалити пил, бруд та жирові плями. Всі шви, передбачені проектом, герметизуються при прорізанні, а при нанесенні полімерного покриття виконується дробеструйная або фрезерна обробка основи підлоги.

У разі нанесення полімерного покриття необхідна температура основи підлоги від +10°С до +30°С, при цьому відносна вологість в приміщенні повинна бути не більше 75%.

Просочення і грунтовка

Грунтовка наноситься двічі на підготовлену основу, після просочується низковязкі матеріалами. Період між нанесенням шарів грунтовки і наступних матеріалів в процесі виготовлення промислових підлог не повинен перевищувати добу при цьому температура повітря повинна бути до 20 ° C, а від 20 до 30 ° C - не більше 18 годин.

Нанесення перших шарів

Основний шар наноситься на підготовлену основу. Розподіл матеріалу відбувається при використанні зубчастих шпателів або ракелів, після цього поізводітся прокатка за допомогою деаераційного валка.

Наступний етап - нанесення високонаповнений шару

Товщина цього шару трохи більше проектованої. При потребі виконується армування. Цей процес зменшує витрату бетону, а міцність підлоги збільшиться. Арматура встановлюється з використанням дорожньої сітки по всьому периметру поверхні.

Зміцнення

У щойно нанесений шар зв'язуючого матеріалу всипається кварцовий пісок заданої фракції способом підкидання над поверхнею. Засипка проводиться до зникнення слідів зв'язуючого матеріалу на поверхні. Після затвердіння поверхня обробляється за допомогою шліфувальної машини, видаляються залишки кварцового піску.

Захисний та фінішний шари / Промислові підлоги

Наносять захисний шар і розподіляють по поверхні підлоги за допомогою зубчатого шпателя або ракеля, потім поверхня промислової підлоги прокочується деаераційним валком. Гладкими шпателями наносять фінішний шар і прокочують нейлоновим або велюровим валиком. Після такої підготовки і грунтовки поверхня готова, до подальшого фарбування, якщо, наприклад, прийнято рішення виготовити покрасочну промислову підлогу.

Промислові підлоги від будівельної компанії "Максимум" - технологія, перевірена часом.

А Ви знаєте, що...

... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність

Полірований бетон

Детальніше...
Вы здесь:   ГоловнаТехнології

Google+