Наливні полімерні підлоги на основі полімерних матеріалів Flowcrete

Наливні полімерні підлоги на основі матеріалів Flowcrete Отже, ділимось своїми враженнями від сучасних матеріалів дл

See more details
Наливні промислові підлоги: матеріали, вибір типу покриття

Особливості використання наливної підлоги Наливні підлоги користуються заслуженою популярністю на Україні. Це з

See more details
Поліровані промислові підлоги - підлоги майбутнього

Полірований бетон: ідеальне підлогове покриття для торгівельних центрів Каннська міжнародна виставка торгівель

See more details
Полімербетон «Пластобет» для виготовлення промислових підлог

Трикомпонентна суміш, призначена для влаштування промислової підлоги з підсиленими характеристиками Застосовує

See more details
Підлога в стилі лофт

Підлога в стилі лофт / Промислова підлога Львів Стиль лофт зародився в Америці в 40-х роках XX століття як результат

See more details
матеріали для промислових підлог
Матеріали

Виробництво промислових підлог потребує особливо ретельного підбору матеріалів.

технології промислових підлог
Технології

Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.

промислові підлоги фото
Промислові підлоги фото

Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.

Полірований бетон: ідеальне підлогове покриття для торгівельних центрів

Каннська міжнародна виставка торгівельної нерухомості Mapic вигідно відрізнилася від попередніх високим інтересом представників торгівельних мереж до України. Недивно, адже країна, що знаходиться в центрі Європи є серйозним потенціалом для розвитку бізнесу. У Україні розпочато будівництво декількох торгівельно-розважальних центрів величезного масштабу. Хочемо відзначити популярність полірованих бетонних підлог в будівлях такого типу. Полірований бетон має ідеально гладку, безшовну поверхню і необмежені можливості для дизайну. Висока здатність до світловідбиття, необмежений спектр колірної гами, простота обслуговування - ось лише деякі з властивостей цього підлогового покриття.

Полірований бетон HTC SuperFloor

Безпильні промислові підлоги за технологією HTC Superfloor

Полірований бетон відмінно зарекомендував себе на багатьох промислових об'єктах. В ході влаштування підлогового покриття за технологією HTC Superfloor застосовується інноваційна технологія виготовлення високоміцної безпильної промислової підлоги. Шляхом підбору діамантового інструменту необхідного для висококласної поліровки бетону виявлена оптимальна послідовність поліровки. Поліровані промислові підлоги виготовляються в декілька проходів діамантовими інструментами, з переходом на дрібнішу зернистість. Процес складають: підготовка поверхні, шліфування, захист, полірування (для надання поверхні сильного полірувального глянцю і тих властивостей, що характеризують полірований бетон системи HTC Superfloor)

Дана технологія полірування у поєднанні з вживанням спеціального хімічного зміцнювача Liqui-hard (США), дозволяє добитися виняткових показників по міцності і безпильності промислової підлоги. Підвищена гладкість покриття, його блиск і виняткова зносостійкість – все це говорить про отриманий позитивний ефект. Зайва пористість і запісоченість бетону приводить до постійного процесу пиління підлоги, в сукупності з неефективним прибиранням і вживанням хімічних складів для миття підлоги – відбувається постійне планомірне руйнування верхнього зносостійкого шару. Термін життя такої підлоги зменшується в геометричній прогресії, і у результаті складе не більш 2-х років. На полицях стелажів і на продукції постійно осідатиме пил, який неможливо усунути без спеціалізованих засобів. Надалі виникне необхідність відновлення і ремонту покриття з метою його знепилювання і посилення верхнього шару. Для цього може потрібно локальна зупинка торгового центру, що призведе до значних фінансових втрат.

Оптимальним рішенням бачимо вживання технології HTC Superfloor (Швеція), яка за дуже стислі терміни, дозволить, без зупинки роботи, вивести верхній шар покриття на якісно новий рівень і гарантувати його безперебійну експлуатацію на протязі 20 років. Спеціальна рецептура подвійної технології захисту на основі унікального гібридного полімеру, для забезпечення максимального захисту бетонної поверхні і закриття пір. Вживання технології забезпечує чудову якість, проникаючий і плівкотвірний захист бетону.

Оптимальна експлуатація підлоги в супермаркетах і торгівельних центрах

Для тривалої експлуатації полірованих промислових підлог HTC Superfloor потрібне просте прибирання і, час від часу, очищення від слідів шин і інших забруднюючих речовин. При очищенні промислової полірованої підлоги HTC Superfloor не використовуються агресивні хімікати – викресліть ці експлуатаційні витрати з Вашого бюджету назавжди! Звичайна чиста вода і спеціальні діамантовий пади Twister (ресурс одного пада до 35 000 кв.м. при вартості всього лише 700 грн.). Більше 20 років полірований бетон Superfloor радуватиме Вас, також як дорогий паркет або керамічна плитка!

Прибирання і догляд за полірованими промисловими підлогами HTC Superfloor

  1. Щоденне очищення від сміття (пил, пісок, грязь) спеціальними машинами для миття підлоги.
  2. Застосування чистої води і діамантових падів Twister™ для здобуття найкращих результатів і естетики.
  3. Після тривалої експлуатації або поганого прибирання полірований бетон може втратити частину свого глянцю. Найкращий спосіб відновлення - це очищення за допомогою падов Twister™ (як в звичайній програмі очищення). При сильному забрудненні промислову підлогу можна повторно відполірувати з діамантовим інструментом.

Будівельна компанія "Максимум" використовує будівельні матеріали кращих виробників і професійне устаткування. HTC Superfloor - це мобільність, продуктивність, якість, професіоналізм і багатофункціональність.

А Ви знаєте, що...

... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність

Полірований бетон

Детальніше...
Вы здесь:   ГоловнаСтаттіПоліровані промислові підлоги - підлоги майбутнього

Google+