Наливні полімерні підлоги на основі полімерних матеріалів Flowcrete

Наливні полімерні підлоги на основі матеріалів Flowcrete Отже, ділимось своїми враженнями від сучасних матеріалів дл

See more details
Наливні промислові підлоги: матеріали, вибір типу покриття

Особливості використання наливної підлоги Наливні підлоги користуються заслуженою популярністю на Україні. Це з

See more details
Поліровані промислові підлоги - підлоги майбутнього

Полірований бетон: ідеальне підлогове покриття для торгівельних центрів Каннська міжнародна виставка торгівель

See more details
Полімербетон «Пластобет» для виготовлення промислових підлог

Трикомпонентна суміш, призначена для влаштування промислової підлоги з підсиленими характеристиками Застосовує

See more details
Підлога в стилі лофт

Підлога в стилі лофт / Промислова підлога Львів Стиль лофт зародився в Америці в 40-х роках XX століття як результат

See more details
матеріали для промислових підлог
Матеріали

Виробництво промислових підлог потребує особливо ретельного підбору матеріалів.

технології промислових підлог
Технології

Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.

промислові підлоги фото
Промислові підлоги фото

Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.

Промислові підлоги Львів / Полірований бетон

Технологію виготовлення полірованих промислових бетонних підлог можна сміливо назвати системою підлог майбутнього, тому що на такі підлоги не наносяться покриття, які з часом відшаровуються, злущуються або зношуються. Полірована бетонна підлога - це тверда полірована поверхня дуже високої якості, що візуально нагадує підлоги з натурального мармуру або терраццо, але, при цьому має вищу твердість, що сприяє зносостійкості. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам поліровані бетонні підлоги часто використовують в зонах з великою прохідністю. Промислові бетонні підлоги виготовлені за технологією полірований бетон позбавляють від використання спеціальних дорогих полімерів або інших покриттів.

 

Полірований бетон має масу переваг: він довговічний, зручний в експлуатації, недорого коштує, у нього естетичний вигляд, він збільшує світлове відбиття, зберігаючи при цьому стійкість до ковзання. Період експлуатації бетонної підлоги набагато перевершує період використання більшості інших поверхонь, такий тип промислової підлоги - краще рішення при виборі підлогового покриття для заводів, складів, супермаркетів, шкіл, лікувальних і промислових установ.

 

Поліровані бетонні підлоги все частіше використовуються в житлових будинках. Вони досить стійкі навіть для важкого машинобудування і роботи навантажувачів. Полірований бетон відмінно чиститься, не вимагаючи при цьому спеціального обслуговування. Поліровані бетонні підлоги не вимагають покриття спеціальними дорогими полімерами. Полірований бетон на 40%-50% менш слизький, чим дерев'яні покриття, полімери, лінолеум, плитка, полірований граніт або мармур. Високий коефіцієнт світловідбиття поверхні полірованої бетонної підлоги є ще однією з важливих естетичних переваг, особливо для використання в офісних і торгівельних центрах, готелях, ресторанах і інших суспільних установах - місцях, де яскравий, чистий вигляд просто необхідний. Також, полірований бетон можна розмалювати або розписати по трафарету або програвірувати.

Полирований бетон

Промислові підлоги з полірованою поверхнею по праву вважають "підлогами майбутнього", адже раніше не було настільки багатої і доступної колірної гами для бетону, широкого спектру можливостей декоративних і дизайнерських ефектів. Можна стверджувати, що полірований бетон - відмінне рішення для підлогового покриття із-за своїх практичних якостей, невисокої вартості і вражаючої естетичності.

Відновлення старих підлог та виготовлення нових за допомогою шліфування або полірування поверхні

Технологія полірованої бетонної підлоги - це забуті мозаїчні підлоги. Наша компанія виготовляє поліровані бетонні підлоги з використанням нових технологій і матеріалів. Сучасні способи використання шліфувального устаткування, діамантових інструментів, ущільнювачів бетону надають нам нові можливості у виготовленні і експлуатації  промислової бетонної полірованої підлоги.  Переваги полірованої бетонної підлоги досить переконливі: вона має високу міцність, довговічна, в ній немає нічого, що б в процесі експлуатації відшаровувалося або зношувалося. Окрім цього, поліровані бетонні підлоги дуже красиві.

Промислова підлога Львів / Полірований бетон: технологія

Оскільки технологія полірування не має на меті використання яких-небудь покриттів, то поверхня, по суті, є вічною. Тому дана технологія створює серйозну конкуренцію полімерним і топпінговим підлогам. Старий бетон можна перетворити на красиву підлогу за допомогою технології «полірований бетон». При цьому поверхня стане дуже міцною, її можна зробити яскравою, кольоровою і декоративною. Полірований бетон має дуже хорошу здатність відбивати світло, що дозволяє знизити витрати на освітлення.

Технологія досить проста: заздалегідь укріплюємо поверхню за допомогою літієвих ущільнювачів, потім, використовуючи при шліфовці діамантовий інструмент з послідовним переходом від великої до дрібнішої фракції, додаємо поверхні сильний полірувальний глянець.

Також заслуговує на увагу зручність обслуговування полірованого бетону. Через свою ідеально гладку поверхню поліровані бетонні підлоги вимагають лише звичайного гігієнічного прибирання. Полірована бетонна підлога може бути введена в експлуатацію відразу ж після завершення проекту.

Останнім часом ми часто чуємо словосполучення "екологічно чистий". Якнайкраще це визначення відповідає полірованому бетону. Характерною особливістю полірованої бетонної підлоги є її натуральність, відсутність у складі такої підлоги розчинників і органічних речовин, що розкладаються під впливом часу і температури.

Полірована бетонна підлога - найкраще рішення для крупних промислових і виробничих об'єктів, супермаркетів, салонів, виставкових залів.

А Ви знаєте, що...

... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність

Полірований бетон

Детальніше...
Вы здесь:   ГоловнаПолірований бетон

Google+