
Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.

Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.
Знепилені промислові підлоги / Промислові підлоги Львів
Знепилювання підлоги обов'язкове для підприємств з автоматизованими виробничими лініями, з метою уникнення засмічення устаткування і електронної апаратури. Завдяки вживанню знепилюючих просочень можна вирішити проблему пильної промислової підлоги.
Застосування просочень рекомендоване при знепилюванні промислової підлоги виробничих цехів, складських і торгівельних приміщень, ангарів, автосервісів і гаражів, парковок, підприємств машино- і верстатобудівних підприємств, терміналів, а також інших об'єктів, що вимагають захисту від пилу, надійності і довговічності підлоги.
Промислові підлоги з просоченням
Поверхня промислової бетонної підлоги просочується сумішами, які оберігають бетон від пиління. Також ця технологія збільшує вологостійкість, стійкість при агресивних хімічних і атмосферних дій. При глибокому проникненні в капілярно-пористу поверхню промислової бетонної підлоги, просочення взаємодіють із складовими цементу і утворюють нерозчинні ниткоподібні кристали, які заповнюють пори, капіляри і мікротріщини в бетоні.
Таким чином просочення блокують пори і дефекти поверхні - це захищає промислову бетонну підлогу від руйнування і утворення пилу на поверхні.
Знепилюючі просочення проникають до 5 мм в поверхню підлоги і створюють адгезію, забезпечуючи зміцнену поверхню з підвищеною твердістю. При використанні просочень поверхня бетонної підлоги додатково стає удароміцною і набуває абразивної стійкості.
Промислові підлоги, оброблені знепилюючими просоченнями, набувають таких якостей: |
Просочення для знепилювання підходять для будь-якої марки бетону (включаючи нізкомарочні бетони) і дають можливість роботи з матеріалом при практично будь-якій температурі: взимку і літом, в будь-яких типах приміщень.
Промислові підлоги
А Ви знаєте, що...
... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність