Наливні полімерні підлоги на основі полімерних матеріалів Flowcrete

Наливні полімерні підлоги на основі матеріалів Flowcrete Отже, ділимось своїми враженнями від сучасних матеріалів дл

See more details
Наливні промислові підлоги: матеріали, вибір типу покриття

Особливості використання наливної підлоги Наливні підлоги користуються заслуженою популярністю на Україні. Це з

See more details
Поліровані промислові підлоги - підлоги майбутнього

Полірований бетон: ідеальне підлогове покриття для торгівельних центрів Каннська міжнародна виставка торгівель

See more details
Полімербетон «Пластобет» для виготовлення промислових підлог

Трикомпонентна суміш, призначена для влаштування промислової підлоги з підсиленими характеристиками Застосовує

See more details
Підлога в стилі лофт

Підлога в стилі лофт / Промислова підлога Львів Стиль лофт зародився в Америці в 40-х роках XX століття як результат

See more details
матеріали для промислових підлог
Матеріали

Виробництво промислових підлог потребує особливо ретельного підбору матеріалів.

технології промислових підлог
Технології

Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.

промислові підлоги фото
Промислові підлоги фото

Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.

Промислові підлоги Львів / Антистатичні наливні підлоги

Антистатичні промислові підлоги – це покриття, створені для захисту людей і надчутливої електронної апаратури від впливу електростатики. При використанні заземлення на поверхні наливної антистатичної полови не накопичується електростатичний заряд. Антистатичні наливні підлоги використовують в приміщеннях, де небажане накопичення статичної електрики. Такі наливні підлоги необхідні в офісних приміщеннях з великою кількістю комп'ютерів, місцях накопичення вибухонебезпечного пилу, складах вибухо- і пожежонебезпечних речовин, поліграфіях, кіно- і телестудіях, на хімічних і фармацевтичних підприємствах, в медичних центрах, в цехах складання приладів радіаційного контролю.

 

Впродовж всього дня організм людини накопичує значний електростатичний заряд, який часто впливає на чутливі агрегати і вузли, наприклад:
• ходіння по необробленому вініловому підлоговому покриттю стає причиною виникнення заряду потужністю від 250 до 12 000 В;
• ходіння по синтетичному килиму стає причиною виникнення заряду потужністю від 1 500 до 35 000 В;
• причиною появи заряду потужністю від 700 до 6 000 В може стати робота на верстаті або верстаку;
• прибирання сміття з верстака в поліетиленовий пакет — причина виникнення електростатичного заряду потужністю від 1 200 до 20 000 В.

 

Побічна дія електростатики

Електростатичний потенціал здатний притягувати маленькі частинки (наприклад, пил), що створює проблеми для чистих приміщень, таких як для операційні. Також розряд електростатики може викликати появу іскр. Це може стати причиною вибуху в повітрі, що містить пил або розчинники.

Антистатичні наливні підлоги

Найбільшу шкоду електростатичні розряди заподіюють у процесі збірки точного обладнання. Основна проблема виникає при виході з ладу високочутливих елементів. У тілі людини може знаходитися електростатичний заряд в 3 000 В – це нижче за больове сприйняття і майже не відчутно.

У свою чергу, мікрочіпи або інтегральні мікросхеми, можуть бути пошкодженими електростатичним розрядом всього 1000 В. Для виходу з ладу чутливіших елементів може бути досить напруги менш ніж 10 В.

Сфера виробництва електротехніки розвивається стрімкими темпами, деякі елементи електроустаткування набувають нанорозмірів. Зменшення розмірів електричних приладів пов'язане із зменшенням відстані між ланцюгами гранично малих струмів, збільшенням сприйнятливості до електростатичних розрядів.

ESD – захищені зони / Наливні антистатичні підлоги

Гарантією якості і надійності сучасної електронної продукції, деталей, чутливих до електростатичного розряду, стає виробництво в приміщеннях, які захищені від впливу ESD (EPA). Особливо важливу роль тут грають наливні антистатичні підлоги, що заземлюють електростатичні розряди. Такі підлоги застосовуються в двох основних типах приміщень. Перший – це вибухонебезпечні приміщення, другий – це ЕС захищені зони. У таких захищених зонах антистатичні наливні підлоги перешкоджають накопиченню заряду електростатики на людині. У приміщеннях з легкозапалюваними матеріалами, антистатичні наливні підлоги перешкоджають виникненню іскр. Антистатичні наливні підлоги захищають радіоелектронну апаратуру і електронні вузли від дії ЕС розряду. Антистатичні підлоги мають знижений питомий опірм. Ефект таких підлогових покриттів полягає в зниженні електризації підлоги і обумовлений їх спеціальною структурою.

Структура антистатичної наливної підлоги:

  • 1. Бетонна або цементно-піщана основа (заздалегідь відшліфована)
  • 2. Проникаюче епоксидне покриття грунтовки
  • 3. Мідна самоклеюча струмовідвідна стрічка
  • 4. Проміжний струмопровідний епоксидний шар (з електропровідним графітовим наповнювачем)
  • 5. Декоративний фінішний шар з епоксидного складу

Антистатичні наливні підлоги найбільш підходять для розміщення на них всілякого важкого устаткування в таких спорудах як заводи, фабрики і інших промислові приміщення. Особливістю наливної антистатичної підлоги є те, що вона підходить для таких виробництв як вибухонебезпечні, хімічні і електрохімічні. При виборі антистатичної наливної підлоги від будівельної компанії "Максимум" ви робите безпечним виробництво і піклуєтеся про людей, які на ньому працюють, а це, у свою чергу знижує витрати на обслуговування устаткування.

Вы здесь:   ГоловнаАнтистатичні підлоги

Google+