Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.
Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.
Полімерні промислові підлоги / Полімерні підлоги Тернопіль
Полімерні підлоги, або, як їх ще називають наливні підлоги — це фінішні підлогові полімерні покриття, нанесені на бетонну основу. Вони мають виняткову стійкість до стирання, абсолютно безпильні, захищають бетон від руйнування. Через високу вартість матеріалів для їх виготовлення ми часто вимушені шукати більш економні варіанти.
Промислові полімерні підлоги мають два альтернативні рішення: полімербетонні і полімерцементні підлоги. Сфера застосування цих підлогових покриттів досить велика, тому як головна перевага матеріалу - здатність поліпшити властивості будь-якої бетонної поверхні.
Порівняльна характеристика переваг і недоліків полімербетонних підлог
У складі полімербетонних підлог міститься ПВА-емульсія (або каучуковий латекс), пісок і портландцемент.
Основою цього покриття є двокомпонентний склад, що утворюється з мінеральних наповнювачів високої якості, а також цемент, пігменти, спеціальна полімерна дисперсія, він призначений для нанесення шарами 8-50 мм на стару або нову бетонну підлогу (віком не менше місяця). Площину підлоги ущільнюють і вирівнюють за допомогою затирочних машин. За допомогою еластичних часток дисперсії заповнюються раковини і мікропорожнини в цементному камені, утворюючи на них еластичні мембрани. Таким чином, полімербетонні підлоги практично не порошать, майже не стираються, відрізняються високою ударною міцністю - це хороше рішення для виробництв з великими механічними діями (удари, тертя, вагові навантаження і так далі). Полімербетонні підлоги майже не вбирають воду, технічні рідини, масла і т. д.
Полімерні підлоги / Промислові полімербетонні підлоги
Промислові полімербетонні підлоги відрізняються жорсткою поверхнею, вона навіть в забрудненому стані забезпечить опір ковзанню. Шліфоване покриття з такого складу має гладку поверхню, що забезпечить максимальну легкість догляду і очищення.
Полімербетонні підлогові покриття рекомендовані для виготовлення високоміцних фінішних покриттів в промислових приміщеннях з інтенсивним рухом пішоходів і транспортними навантаженнями. Полімербетонні підлоги, по суті, найбільш оптимальне вирішення влаштування підлог для паркінгів, гаражів, харчових виробництв і відкритих майданчиків. Вони менш затратні по підготовці основи, можуть бути використані як економна альтернатива полімерним підлогам.
Явними перевагами полімерцементних покриттів є :
- зносостійкість
- об'ємна стійкість
- механічна і динамічна стійкість
- стійкість до дії вологи
- в полімербетонних підлог відсутня усадка матеріалу
- великі можливості колірних рішень
- економічність
- відсутність розчинників і простота обробки і догляду
- при напрузі, що виникає при тепловому ударі або змінах температури покриття не відшаровується
- швидко твердіють (впродовж 7 днів міцність до 80% від марочної)
- протислизькі при масляному забрудненні або розлитій воді
- полімербетонні підлоги не порошать
- полімербетонні підлоги розраховані на високий поверхневий тиск.
Полімербетонні підлоги, ціна яких набагато нижча за полімерну і поліуретанову підлогу, містять в собі якості цементу і полімерів. Високоміцні промислові полімербетонні підлоги перевершують покриття з топпінгом по стійкості до агресивної дії середовищ, морозостійкості, протиковзання. Полімербетонне покриття застосовують для реконструкції старої бетонної основи, обмеженій товщині нових покриттів, при виробництві бетонних робіт по влаштуванню новї стяжки підлоги, а також неможливості влаштування полімерних покриттів по технічних або фінансових причинах.
Порівняльна характеристика переваг і недоліків полімерцементних підлог
Полімерцементні підлогові покриття рекомендовані при реконструкції і локальному ремонті старої бетонної підлоги, для виготовлення високоміцних фінішних покриттів в промислових і складських приміщеннях з високою інтенсивністю руху.
Застосування:
- промислові приміщення, склади
- навантажувально-розвантажувальні майданчики
- торгівельно-розважальні і медичні центри
- підприємства харчової промисловості
Стійкість до агресивних середовищ і морозостійкість полімерцементних покриттів набагато перевершує промислові підлоги з топпінгом (зміцненим верхнім шаром). Це покриття практично не порошить, і по своїх властивостях навіть ближче до полімерного покриття, чим до топпінгу. Полімерцемент дуже невибагливий до ударних навантажень - це дозволяє використовувати його в будь-яких умовах експлуатації. Унаслідок паронепроникності це покриття невибагливе до вологості підлоги і не виділяє жодних запахів в процесі виготовлення.
Очевидними недоліками можна назвати:
- час виготовлення значно більше, ніж в топпінга і полімерів
- по опірності хімічним діям і абсолютній беспильності програє полімерним підлогам
- через відсутність еластичності полімерів неможливо виготовити це покриття повністю безшовним.
Полімерцементні підлоги не рекомендовані до використання в приміщеннях з постійною дією сильних хімічних засобів. Для збільшення хімічної стійкості ці покриття просочують безколірними полімерними складами.
Промислові підлоги
А Ви знаєте, що...
... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність
Детальніше...