Наливні полімерні підлоги на основі полімерних матеріалів Flowcrete

Наливні полімерні підлоги на основі матеріалів Flowcrete Отже, ділимось своїми враженнями від сучасних матеріалів дл

See more details
Наливні промислові підлоги: матеріали, вибір типу покриття

Особливості використання наливної підлоги Наливні підлоги користуються заслуженою популярністю на Україні. Це з

See more details
Поліровані промислові підлоги - підлоги майбутнього

Полірований бетон: ідеальне підлогове покриття для торгівельних центрів Каннська міжнародна виставка торгівель

See more details
Полімербетон «Пластобет» для виготовлення промислових підлог

Трикомпонентна суміш, призначена для влаштування промислової підлоги з підсиленими характеристиками Застосовує

See more details
Підлога в стилі лофт

Підлога в стилі лофт / Промислова підлога Львів Стиль лофт зародився в Америці в 40-х роках XX століття як результат

See more details
матеріали для промислових підлог
Матеріали

Виробництво промислових підлог потребує особливо ретельного підбору матеріалів.

технології промислових підлог
Технології

Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.

промислові підлоги фото
Промислові підлоги фото

Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.

Підлога в стилі лофт / Промислова підлога Львів

Стиль лофт зародився в Америці в 40-х роках XX століття як результат використання занедбаних складів і фабрик під житло, при цьому зберігався відбиток індустріального минулого приміщення у вигляді цегляних або бетонних стін, труб, неприкритих систем вентиляції, заводських пристосувань. Найбільше така атмосфера сподобалася представникам творчих професій (художникам, письменникам), які відкривали там свої майстерні, галереї, студії, а також молодим людям з бажанням чогось нового.

Бетонна підлога в стилі лофт

Зростаючу популярність таких покриттів можна відзначити і в Україні. Бетонні підлоги в стилі лофт стали відмінною альтернативою епоксидним і полімерним підлогам.

Технологія виготовлення підлоги в стилі лофт

Підготовка основи

Для влаштування підлоги за технологією DUOMIT LOFT підходить бетонна основа (не молодша 28 діб), цементно-піщані стяжки, гіпсово-цементні стяжки міцністю на стискання не менше 100 кг/см?. Основа шліфується плоскошліфувальними машинами з металевими сегментами для зняття цементного "молочка", слабих ділянок, нерівностей та інших дефектів.

Грунтування

Після шліфування основа знепилюється промисловим пилососом. Потім здійснюється ремонт тріщин та інших дефектів поверхні підлоги за допомогою суміші DUOMIT REPAIR. Після виконання ремонтних робіт підлога грунтується епоксидною грунтовкою DUOMIT EP з відсипкою сухим кварцевим піском фракцією 0,8-1,2 мм.

Заливка нівелірмаси

Через добу після грунтування пилососом забираються залишки піску, що не приклеївся. Готується розчин нівелірмаси DUOMIT FLOW. Суміш наливається шаром 10 мм.

Фінішна обробка

Бетонна підлога в стилі лофт

Через 5-7 діб після заливки нівелірмаси поверхня підлоги шліфується до прояву фактури, після чого знепилюється. Наступним етапом є нанесення покриття DUOMIT LOFT або DUOMIT SEALER і, на завершення, поверхня підлоги обробляється войлочним падом на плоскошліфувальній машині для надання блиску. Такі промислові підлоги відрізняє хороша стійкість до різноманітних механічних дій.

Основні особливості стилю лофт

Open space - відкрите планування

Приміщення, де нема поділу на кімнати, а зонування здійснюється за допомоги кольорових контрастів, світлових рішень та розстановки меблевих груп. З підлогою в стилі лофт ви отримаєте максимум креативного простору від будівельної компанії "Максимум"!

Індустріальні риси

Груба штукатурка, цегляна кладка, бетон, виставлені на показ труби, чавунні батареї та різноманітні конструкції.

Модні тенденції

Сучасна техніка (великий телевізор з аудіосистемою, потужна кухонна плита), хромовані поверхні та контраст фактур, величезні вікна, які, зазвичай не оздоблюються фіранками. Меблі в такому інтер'єрі можуть бути різними - як сучасними, так і антикварними. Найбільш вітається поєднання нового та старого.

Нестандартні аксесуари

Бетонна підлога в стилі лофт

У стилі лофт вітається усе незвичне та футуристичне, тому тут присутні предмети, які "чіпляють" погляд. Це можуть бути світильники незвичної форми, вишукана кришталева люстра, пуфи несподіваних кольорів, оригінальні вази та скульптури, елементи декору в етнічному стилі, яскраві постери, графіті та, навіть, дорожні знаки.

Підлога

Зрозуміло, що підтримати такий стиль повинна підлога, якій мають бути притаманні ознаки певної брутальності, "індустріальності" та урбанізму. З усіх будівельних матеріалів бетон максимально відповідає таким визначенням, але в житлових та офісних приміщеннях ніхто не буде заливати бетонну плиту товщиною 100 мм, тому виробники матеріалів для виготовлення підлог мають в асортименті системи тонкошарових підлог (товщиною від 2 мм), що імітують бетонну підлогу. Фактура (гладкість, нерівність, ступінь блиску) досягається як нанесенням основного матеріалу на цементній основі, так і фінішної плівки захисного покриття, призначення якого "запечатати" рисунок бетонної підлоги для збереження натуральності зовнішнього вигляду.

 

- ми пропонуємо влаштування підлоги в стилі лофт матеріалами, завдяки яким, така підлога стає доступною будь-якому замовнику
- для дизайнерів є широкий вибір фактур, відтінків та ступеню глянцу
- в результаті Ви отримаєте унікальну підлогу, яка конкурує з будь-яким типом підлогових покриттів

 

А Ви знаєте, що...

... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність

Полірований бетон

Детальніше...
Вы здесь:   ГоловнаПідлога в стилі лофт

Google+