Промислові підлоги від компанії "Максимум" виготовляються за сучасною європейською технологією.
Фотогалерея промислових підлог для підприємств, паркінгів, складів, супермаркетів.
Виготовляючи промислові підлоги, ми рекомендуємо використання трикомпонентної ссуміші із спеціальними характеристиками, яка застосовується при влаштуванню фінішного покриття підлоги у виробничих приміщеннях. Товщина шару від 15 до 50 мм.
Підготовка основи. Основу бетонної підлоги треба підготувати відповідно вимогам ДБН В.2.6-22-2001, очистити від пилу, бруду і попередніх покриттів, вона має бути міцною, такою, що не деформується. Обов'язково зволожити бетонну основу водою. Наступний етап виготовлення бетонної підлоги - установка направляючих маяків. На основу наносять грунтовку «Бетонконтакт», або суміш «шлам» (з добавки «Пластобет» - 1ч + 2 частини цементу + 4 частини піску + вода) і втирають в поверхню щіткою.
Виконання робіт. Суміш наносять на підготовлену основу бетонної підлоги, при товщині більше 20 мм, ущільнюють за допомогою віброрейки (під шліфовку не ущільнювати) і видаляють цементне молочко. По досягненню необхідної міцності робиться затрика за допомогою машин (вертольотів) диском, потім лопастями (під шліфовку лише диском). Під час затирки можна змочити сумішшю (добавка «Пластобет» - 1ч, вода - 2ч). Після виготовлення покриття обов'язково захищається поліетиленовою плівкою. Нарізка швів виробляється через 1-3 дні, з кроком не більше 100 мінімальної товщини стяжки підлоги.
Температурний режим. В процесі роботи і протягом 2-ої доби після виготовлення важливо підтримувати температуру +10°С до -30°С і вологість не вище 80%.
Властивості: хороша адгезія, високі показники міцності і зносостійкості, безпильность і стійкість до агресивних дій, швидке введення в експлуатацію, високі морозостійкі і водостійкі якості. Міцність на вигин - 7 днів 7,2 МПа; 28 діб 9,8 МПа. Міцність на стиск 7 днів 400 МПа; 28 діб 500 МПа. Товщина шарування 15-50 мм.
Промислові підлоги
А Ви знаєте, що...
... ще в Стародавній Індії при будівництві для скріплення каменів використовували вапно, розмішане з соком цукрової тростини, завдяки цьому старовинні башти і храми отримували надзвичайну міцність
Детальніше...